Pro majitele webových stránek jsme připravili provizní systém

Nabízíme možnost umístit na Vašich www stránkách naše reklamní prvky - bannery, ikonky a textové odkazy. Odkazy na naše stránky na těchto reklamních prvcích budou speciálně uzpůsobeny tak, abychom mohli identifikovat, že návštevník přišel právě z Vašich www stránek. Pokud tento návštěvník na našich stránkách během dalších 30 dní nakoupí, obdržíte z tohoto nákupu provizi. Provizi obdržíte také z jeho opakovaných nákupů uskutečněných během těchto 30 dní.

Výše provize

Výše provize je 7% z celkové hodnoty objednávky nebo ze skutečně zrealizovaného objemu zakázky. Informaci o připsání provize a o její celkové výši uvidíte v provizním systému po přihlášení.

Vyplacení provize

Jakmile Vaše provize přesáhne 500 Kc, můžete požádat o její převod na libovolný bankovní účet nebo o převod poštovní složenkou na jméno a poštovní adresu. Převod peněz bude realizován bez poplatku. O vyplacení provize žádejte prostřednictvím emailu info@nabytek-forliving.cz Pro tuto formu spolupráce není potřeba živnostenský list - dle zákona o dani z příjmu 586/1992 Sb., cást I., § 10 odst 3 písmeno a si lze tímto způsobem přivydělat ročně částku 20.000,- Kc, která nepodléhá dani z příjmu. Pokud Váš roční příjem přesáhne tuto částku, je potřeba zřídit si živnostenský list.